Ostukorv on tühi
Ostukorv
0
  • Otsing
  • Sulge otsing
  • 0
    Ostukorv
Paie�ka

Kuidas tellida?

1. Valige kaup välja, sisestage väljale „Kogus“, mitu kauba ühikut soovite osta ning vajutage nuppu „Ostukorvi“: kaup lisatakse ostukorvi. Kõiki oma ostukorvis olevaid kaupu saab näha, kui vajutate lehekülje parempoolses ülaosas olevale „Ostukorv“ nupule. Ostukorvis saate muuta kaupade kogust ning kustutada loetelust need kaubad, mida Te osta ei soovi. Kui kõik vajalikud kaubad on ostukorvi lisatud, vajutage nuppu „Osta“.

2. Kui olete meie e-poes juba registreerunud, sisestage oma kasutajanimi, salasõna või oma kliendikaardi number ja logige sisse.

Osta saate ka ilma sisse logimata, külalise staatuses. Ostja andmete sisestamise ajal on Teil võimalus registreeruda, märkides linnukesega „Soovin saada registreeritud kasutajaks“, see lihtsustab Teie edaspidiseid oste. 

3. Ostmise esimese sammuna sisestage oma kontaktandmed (registreerunud ja sisse loginud kasutajate kontaktandmed sisestatakse kasutajakontolt automaatselt). Pärast kontaktandmete sisestamist valige kindlasti kättetoimetamise viis. Kaubad saate kätte kas Omniva pakiautomaadist või Omniva kulleriga, kes toimetab tellimuse Teie poolt sisestatud aadressile. Seejärel vajutage „Jätka“.

4. Ostmise teise sammuna valige tasumisviis. Kaupade eest saate tasuda maksesüsteemide Paysera või PayPal kaudu ning pangaülekandega.

Enne tellimuse kinnitamist palun kontrollige, kas kõik sisestatud andmed on õiged. Kui kõik on õigesti sisestatud, vajutage „Lõpeta“.

5. Pärast seda, kui vajutate „Lõpeta“, ilmub kolmanda sammuna ekraanile teade edukalt saadud tellimuse kohta. Teie tellimuse kinnitus saadetakse ka Teie poolt sisestatud e-posti aadressile.


Kui Teil on küsimusi, vastame neile meeleldi! info@
e-maare.ee