Ostukorv on tühi
Ostukorv
0
  • Otsing
  • Sulge otsing
  • 0
    Ostukorv
Paie�ka

Kliendiprogramm

„Mobil 1“ kliendikaart
2,89 €

Mobil 1 KLIENDIKAARDI VÄLJASTAMISE JA KASUTAMISE REEGLID

Klientide vajaduste paremaks rahuldamiseks on UAB P. Markevičius ir Ko juurutanud kliendiprogrammi. Selles programmis osalejad, kes on endale hankinud Mobil 1 kliendikaardi, ostavad kaupu spetsiaalsete hindadega ja saavad teisi häid soodustusi.


1. Mobil 1 kliendikaardi saate osta:

* täites kliendiankeedi internetiportaalis www.e-maare.ee, lisades kliendikaardi ostukorvi ning tasudes pangaülekandega või muul viisil;

2. Mobil 1 kliendikaardi hinnaks on 2,89 eurot. Ühekordne kaarditasu tasub end ära juba esimese ostuga. Sooduskaardi soodustus jääb kehtima ka järgmistele Mobil, Mobil 1, Mobil Super, Mobil Delvac ja Mobil SHC õlide ostudele. Ostes korraga ExxonMobili määrdeaineid ja Mobil 1 kliendikaardi, kehtib soodustus juba esimese tellimuse ajal.

3. Kaardi ja kaupade eest saab tasuda pangaülekandega internetipangas ning Paysera süsteemi kaudu. 

4. Igal Mobil 1 kliendikaardil on unikaalne identifitseerimisnumber, mille ostja saab kohe, kui ta on kaardi eest tasunud. Kliendikaart saadetakse Teile postiga Teie poolt näidatud aadressile.

5. Mobil 1 kliendikaart ei ole maksekaart.

6. Mobil 1 kliendikaart annab kuni 30% soodustust Mobil, Mobil 1, Mobil Super, Mobil Delvac ja Mobil SHC õlide ostmisel. Mobil 1 kliendikaardi soodustusi kohaldatakse kaupade ostmisel e-poest www.e-maare.ee

7. Eripakkumisi ja informatsiooni, mis Teid huvitada võiks, saadetakse ankeedis sisestatud e-posti aadressile. Mobil 1 kliendikaardiga saadavaid soodustusi võib kasutada ainult Mobil 1 kliendikaardi omanik.

8. UAB P. Markevičius ir Ko ei võta endale vastutust kahjustatud kaartide eest. Teenindatakse ainult kehtivate ja rikkumata Mobil 1 kliendikaartidega kliente. Nõuded kliendikaardi hooldamiseks: kaarti tuleb kaitsta mehaanilise mõjutamise eest: see onteravad esemed ja muud esemed, mis võivad kaardi pinda mehaaniliselt vigastada; kaarti tuleb hoida otseste päikesekiirte, kõrgete ja madalate temperatuuride ning muude tugevate mõjutajate eest, mis kliendikaarti kahjustada võivad. Kliendikaarti tuleb hoida spetsiaalses hoidjas või rahakoti maksekaartidele mõeldud taskus, eraldi mobiiltelefonist, võtmetest, välgumihklitest jne. Puhastage kliendikaarti pehme lapiga, ärge kasutage lahusteid, happeid jms.

9. Palun teatage telefonil +372 668 2502 või e-posti aadressil info@e-maare.ee, kui:

olete kliendikaardi kaotanud: me blokeerime selle;

Mobil 1 kliendikaart on kulunud: uue saate tellida meie e-poest.

10. UAB P. Markevičius ir Ko tagab, et Mobil 1 kliendikaardi omaniku isikuandmeid hallatakse, säilitatakse ja kasutatakse Leedu Vabariigi isikuandmete õigusliku kaitse seadusest juhindudes. Mobil 1 kliendikaardi omaniku isikuandmeid kasutatakse ainult ettevõtte otseturunduse eesmärkidel, teavitades Mobil 1 kliendikaardi omanikku UAB P. Markevičius ir Ko ja selle partnerite eripakkumistest ning soodustustest.

11. UAB P. Markevičius ir Ko jätab endale õiguse Mobil 1 kliendikaardi kasutamise korda ja tingimusi igal ajal muuta, teavitades Mobil 1 kliendikaardi omanikke sellest internetiportaalis www.e-maare.ee


Küsimuste tekkimisel palun võtke meiega ühendust e-posti teel info@e-maare.ee või telefonil +372 668 2502.