Ostukorv on tühi
Ostukorv
0
  • Otsing
  • Sulge otsing
  • 0
    Ostukorv
Paie�ka

Ettevõttest

Ettevõtte missioon, visioon ja väärtused
Maailm meie ümber on igapäevases muutumises, seepärast vaatame ka meie tulevikku ja täiustame end eesmärgiga oma ettevõtete tegevust parendada. Homseteks muudatusteks peame juba täna valmis olema, ning seda koos oma töötajate, tarnijate, ostjate ja äripartneritega. Meie tõukejõuks on professionaalsed ja kvalifitseeritud töötajad, kes on klientidega tähelepanelikud ja kiire reageerimisvõimega ning suudavad töötada kõrgeimatele standarditele vastamise ja seatud eesmärkide täitmise nimel.

Missioon 
Meie organisatsiooni eesmärgiks on saavutada liidripositsioon alal, millel töötame: Õlide, määrdeainete ja naftatoodete tarnimine ja arendamine maailma mastaabis. Meie poolt esindatavate kaubamärkide väärtuse ja tuntuse parandamine, ettevõtte tegevuse tuntus ja tunnustatus kogu maailmas. Tänapäevasus, ühtsus, uuenduslikud lahendused ja uued tehnoloogiad on meie igapäevasteks väljakutseteks. Klientide ootuste rahuldamine, tarnides parima kvaliteediga naftatooteid erinevate tootmisharude segmentidele. Ettevõtte edukas tegevus ja professionaalne koostöö protsesside liitmisel üheks tervikuks.

Visioon
Meie eesmärgiks on olla turuliider õlide ja määrdeainete müügi alal. Liider, kelle kogemused, uuendused ja vastutus võimaldavad olla üheks kõige kõrgemalt hinnatud selle ala ettevõtteks nii Leedus kui ka mujal. Mõistame, et üldine kvaliteedijuhtimine on pikaajaline kohustus, mis hõlmab äriprotsesse, sobivate tarnijate, alltöövõtjate ja partnerite valikut, töötajate kvalifikatsiooni pidevat tõstmist, nende töö- ja puhketingimuste parandamist, motivatsiooni tõstmist, et tagada ettevõttele pikaajaline tegevusperspektiiv, mis võimaldab tagada töötajatele stabiilse tuleviku.

Väärtused 
INIMESED tähendavad meile seatud eesmärkide täidetavust; me hindame inimesi.
KVALITEET tähendab meile lojaalsust, viibimist kliendi lähedal ja temaga sõbraks saamist.
PRAKTIKA tähendab meile pikaaegset partnerlust; klient on meie tänapäev ja tulevik.
ÖKOLOOGIA tähendab meile tulevikku ja naeratusi meie kõigi laste suul.
SÄÄSTLIKKUS tähendab meile rõõmsaid kliente ja kokkuhoitud kulusid.